24-godzinny Zegar Słoneczny – webinarium

Informacja dla chętnych! 

Fundacja IDEANOVA jest organizatorem konkursu na projekt 24-godzinnego Zegara Słonecznego. Przypominamy, że do wygrania jest łączna pula nagród w wysokości 25 000 zł, a zwycięski projekt zostanie zrealizowany i usytuowany w Krakowie, w sąsiedztwie Wawelu. Na filmiku przedstawiamy lokalizację, gdzie stanie „24 – godzinny Zegar Słoneczny”: https://www.youtube.com/watch?v=iwI4OaVBgmg). 

Zgłoszenia oraz projekty konkursowe przyjmujemy do 1 czerwca br., za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: https://ideanova.org.pl/zegarsloneczny/ 

Z uwagi na interdyscyplinarny charakter przedsięwzięcia, jesteśmy gotowi na przybliżenie zasad konkursu osobom zainteresowanym. 7 kwietnia przeprowadzimy webinarium, podczas którego będzie można zadać pytanie jurorom i organizatorom. Aby wziąć udział w webinarium należy wysłać maila z imieniem i nazwiskiem na adres konkurs@ideanova.org.pl w temacie wpisując „WEBINARIUM 7 kwietnia”. Zapisy na webinarium trwają do 2 kwietnia, do godziny 23:59. Fundacja zastrzega sobie prawo do odwołania webinarium. Udział w webinarium jest anonimowy i bezpłatny.

Więcej informacji:

POLECANE

WAŻNE

Oferty pracy na WBIA!

Katedra Architektury i Urbanistyki na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej zaprasza do pracy

Podobne wpisy