Gdzie jesteś: Strona główna / Aktualności wydziałowe

Studencki konkurs architektoniczny

Katedra Architektury i Urbanistyki, ogłasza studencki konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu przy pomniku św. Jana z Kęt, w rejonie budynku Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej w II Kampusie Politechniki Opolskiej, ul. Prószkowska 76, w Opolu.

Studencki konkurs architektoniczny

Piotr Bońkowski

Dr inż. Piotr Bońkowski laureatem prestiżowego stypendium

Naukowiec z Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej znalazł się w gronie 100 najbardziej utalentowanych młodych naukowców wyróżnionych przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej. O prestiżowe stypendium konkurowało prawie 800 osób..