Badanie oczekiwań studentów i absolwentów względem PO

Studencie i Absolwencie Politechniki Opolskiej – Twój głos się liczy! Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Badania oczekiwań studentów i absolwentów względem Politechniki Opolskiej. Masz szansę tutaj napisać wszystko to, co pomoże nam rozwijać się jako Uczelni. Kliknij w poniższą grafikę, aby wypełnić ankietę (do wyboru dwie wersje językowe).

 

Wyniki ankiety są dla nas bardzo istotną informacją, która pomaga ciągle udoskonalać działania Politechniki Opolskiej. Chcemy, by nasi Studenci i Absolwenci wyróżniali się na rynku pracy oraz byśmy w partnerstwie budowali jak najlepszą przyszłość dla Ciebie!

Bierzemy pod uwagę to, co masz do powiedzenia i chcemy, aby to Twoje zdanie było bazą do tworzenia naszej oferty. Podziel się swoimi oczekiwaniami względem Uczelni i studiowania. Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż 5 minut, a badanie jest w pełni anonimowe.

 

Liczymy na Twój głos!

POLECANE

WAŻNE

II edycja konkursu 3W: woda, wodór, węgiel

W imieniu Dziennika Gazety Prawnej oraz Banku Gospodarstwa Krajowego zapraszamy studentów do udziału w II edycji konkursu 3W: woda, wodór, węgiel, którego celem jest popularyzacja idei 3W i…

Podobne wpisy