Kolejna edycja Festiwalu Otwartych Pracowni Architektonicznych FOPA

24.11.2022 rozpocznie się kolejna edycja Festiwalu Otwartych Pracowni Architektonicznych FOPA, który jest wydarzeniem towarzyszącym VII Międzynarodowemu Kongresowi OPEN EYES ECONOMY SUMMIT.

Festiwal skierowany jest do architektów, projektantów, studentów architektury, ludzi zainteresowanych tematyką architektury.

Podczas trzech dni festiwalu wirtualnie odwiedzimy trzy pracownie architektoniczne — tym razem w Poznaniu, w Trójmieście i w Nowym Jorku!

Partnerem Wydarzenia jest SARP Kraków.

Spotkania transmitowane będą online na Facebooku i kanale YouTube Architektura & Biznes.

Wydarzenie jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji.

Poznaj świat pracowni architektonicznych! Do zobaczenia!

24 listopada (czwartek), godzina 13.00 – ULTRA ARCHITECTS

25 listopada (piątek), godzina 13.00 – MAARTE

28 listopada (poniedziałek), godzina 15.00 – ONLY IF

Link: Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych. FOPA 2022 | AiB (architekturaibiznes.pl)