Obowiązkowe zapisy na lektoraty z języków obcych, Etap II – wybór grup zajęciowych – TERMIN DODATKOWY

Termin dodatkowy: 2 października 2020, godz. 7.00 – 4 października 2020, godz. 22.00

Dotyczy studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia oraz studentów studiów jednolitych na kierunku Fizjoterapia rozpoczynających lektorat w semestrze zimowym 2020/2021 r., którzy nie dokonali wyboru grup zajęciowych w dniach 28-29.09.

  • 11, pkt. 7.: Zapisy na język obcy w ramach lektoratu odbywają się elektronicznie w systemie USOSweb w semestrze poprzedzającym semestr, w którym będą odbywać się wymienione zajęcia. Student, który nie dokona wyboru w terminie, zostaje przypisany do grupy przez koordynatora przedmiotu.

W I etapie został wybrany przedmiot, czyli język i poziom. Studenci, którzy nie dokonali wyboru na lektorat w tym etapie, zostali dopisani do języków automatycznie bez uwzględniania preferencji. Warunkiem utworzenia się grupy jest liczebność 18 osób. W przypadku nieutworzenia grupy, studenci zostali przeniesieni automatycznie na inny przedmiot.

W II etapie studenci dokonują wyboru konkretnych grup zajęciowych (dzień, godzina) w ramach wybranego wcześniej języka.

UWAGA: Studenci, którzy nie dokonają zapisu na lektorat w II etapie, zostaną dopisani do grup, w których zostaną wolne miejsca, losowo, bez uwzględniania preferencji.

Oba etapy odbywają się elektronicznie w systemie USOSWeb (sekcja „Kalendarz rejestracji”).

POLECANE

WAŻNE

Oferty pracy na WBIA!

Katedra Architektury i Urbanistyki na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej zaprasza do pracy

Podobne wpisy

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Wszystkim, aby ten wyjątkowy czas przyniósł wytrwałość oraz wzajemną życzliwość i siłę w pokonywaniu codziennych trudności…