Przed nami dwa szkoleniowe tygodnie – ruszamy z jesienną odsłoną Bazy Rozwojowej Politechniki Opolskiej (BazaR)

Szykujcie się na kolejną porcję szkoleń serwowanych na BazaRze zupełnie za darmo. Między 15 a 25 listopada 2021 zajmujemy Wam popołudnia.

Wszystkie spotkania zaplanowane są na popołudnia, aby mogli z nich skorzystać również studenci studiów niestacjonarnych i osoby pracujące. Większość spotkań odbywać się będzie online.

Oto propozycje specjalnie dla Wydziału Budownictwa i Architektury:

• Nowe cyfrowe realia pracy inżyniera
  • Układy zasilania dodatkowego i instalacje słaboprądowe (teletechniczne) na przykładzie realizacji firmy Warbud

Zapraszamy także na:

• Cyberbezpieczeństwo – wrażliwe tematy. Jak nie dać się okraść i nie stracić swoich oszczędności
  • Employer branding od kuchni
  • Jeszcze Cię nie ma na LinkedIn? Budowanie marki na LinkedIn
  • Zarządzanie sobą w czasie
  • Komunikacja interpersonalna
  • Strona mobilna – 11 elementów ważnych dla e-commerce

Wszystkie zapisy i szczegóły w PEŁNYM HARMONOGRAMIE

Wyjedź na ERASMUS-A