Trwają zapisy na popularny cykl szkoleń dla studentów

Listopad na Politechnice Opolskiej zawsze stoi pod znakiem szkoleń i warsztatów z przedsiębiorcami i pracownikami uczelni. Biznes chce zatrudniać naszych studentów i absolwentów i przygotowywać ich do pracy jeszcze zanim formalnie staną się pracownikami.

Dla studentów to idealny sposób na to, żeby do teorii dołożyć trochę praktyki i sprawdzić czy dana dziedzina jest tą, którą w przyszłości chcą się zająć.

Większość firm, które będą organizować szkolenia prowadzi otwarte procesy rekrutacyjne, więc każdy z uczestników poza wiedzą może pomyśleć o współpracy z tymi firmami.

Na szkolenia i warsztaty zapraszamy także absolwentów, ale i pracowników uczelni zainteresowanych rozwojem.

Jak zawsze dzielimy tematy na te „na twardo”, czyli związane stricte z branżą firmy oraz te „na miękko”, czyli kształtujące umiejętności miękkie, o które biznes coraz bardziej zabiega. Te ostatnie realizowane są w większości przez pracowników uczelni. 

Zapraszamy do zapisów! Wrzucajcie do BazaR’owego koszyka te warsztaty, które będą dla Was najbardziej interesujące.

Poniżej zapoznajcie się z harmonogramem szkoleń, cały cykl potrwa jedynie dwa tygodnie! Spieszcie się, bo prawie na każde szkolenie ilość miejsc jest ograniczona.

 

Zapisy na stronie Akademickiego Biura Karier:
https://abk.po.opole.pl/page.php?mod=viewpage;602

POLECANE

Piotr Bońkowski

Dr inż. Piotr Bońkowski laureatem prestiżowego stypendium

Naukowiec z Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej znalazł się w gronie 100 najbardziej utalentowanych młodych naukowców wyróżnionych przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej. O prestiżowe stypendium konkurowało prawie 800 osób..

WAŻNE

Podobne wpisy